Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

ER-HA YAPI DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. Bağımsız bir denetim kuruluşudur. Yapı üretimi demek; amaca uygun mimarisi, taşıyıcı sistemi zemin parametrelerine ve hesapları ile güvenli, ekonomik, estetik, fonksiyonel, yangına karşı emniyetli, ısı, su ve ses yalıtımı olan, altyapı sistemleri, mekanik ve elektrik tesisatları tam ve kusursuz çalışan, çevreye uyumlu ve insana dost yapılar üretmek demektir. ER-HA YAPI DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. bu hedefe uygun çalışır.

4708 sayılı kanunun üçüncü maddesine göre "denetçi mimar ve mühendisler, proje müellfleri, laboratuar görevlileri ve yapı müteahhidi ile birlikte; yapının ruhsat ve eklerine, fen, sanat ve sağlık kurallarına aykırı, eksik, hatalı ve kusurlu yapılmış olması nedeniyle ortaya çıkabilecek yapı hasarlarında dolaylı yapı sahibi ve ilgili idareye karşı kusurları oranında sorumludurlar. Bu sorumluluğun süresi; yapı kullanma izninin alındığı tarihten itibaren, yapının taşıyıcı sisteminden dolayı 15 yıl, taşıyıcı olmayan diğer kısımlarda ise 2 yıldır. "ER-HA YAPI DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. " bu sorumluluğu taşıyan, etik değerlere sahip, profesyonel bir kuruluştur.

Yani ER-HA YAPI DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. "SİZİNLE BERABER İNSAN MUTLULUĞU İÇİN" çalışır.

ER-HA YAPI DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. Mimar Haluk Hacaloğlu tarafınadan 595 sayılı Kanun Hükmündeki Kararname ile kurulmuş olup sonradan son halini alan 4708 Sayılı Yapı Denetim Kanunu hükümleri uyarınca revize edilerek faaliyette başlamıştır. Halen şirketimiz İstanbul ve Denizli illerinde faaliyet göstermektedir. Sorumluluğunun bilincinde, deneyimli, uzman ve özverili personelimizle mevcut kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yapılarınızın güvenli ve kaliteli olması için çalışmaktayız.

  • 02164781101
  • info@erhayapidenetim.com
  • Sahra-i Cedit Mah. Atatürk Cad. No:1 K:2 D:12/B Kadıköy / İstanbul / TÜRKİYE